O spoločnosti KJELLBERG Trading s.r.o.

Značka KJELLBERG je vo svete známa  takmer 100 rokov ako nemecký výrobca zváracej  techniky, plazmovej techniky a obaľovaných elektród.  
V roku 2011 bola na Slovensku založená obchodná spoločnosť Kjellberg Trading s.r.o.  ako 100% dcérska spoločnosť výrobcu  Kjellberg Finsterwalde.
Naším hlavným zameraním je  obchodno-poradenská  služba pre našich zákazníkov ako ucelený celok pod jednou strechou pri výrobe zvarencov.  A to v oblasti zváracej a plazmovej techniky, brúsnych, rezacích a leštiacich nástrojov, taktiež drôtený program – technické kefy, chemické ošetrenie nehrdzavejúcej ocele, prídavné materiály a v neposlednom rade certifikovaný záručný a pozáručný servis.
Dlhodobo spolupracujeme s renomovanými svetovými výrobcami, u ktorých sme si získali takú dôveru, že ako jediní máme zastúpenie pre Slovenskú republiku.
Náš team odborníkov je školený priamo od výrobcov pre všetky naše nosné produkty tak, aby ich bol schopný  aplikovať do výrobného procesu priamo u Vás.
Súčasťou nášho portfólia služieb je zaškolenie Vášho personálu pre správnu aplikáciu inovovaných postupov a technológií.   
Team Kjellberg Trading  je pripravený riešiť  Vaše požiadavky kdekoľvek na Slovensku.
 
 
 
Kjellberg Trading s.r.o.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

 


 

 

 
 

 

Zadajte svoj e-mail a dostávajte naše novinky! Súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov na účely zasielania ponúk. Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete TU

Kontakt

Kjellberg Trading s.r.o.

Na Bystričku 39
036 01 Martin

Telefón: +421 43 49062 11
FAX: +421 43 49062 10